Yurtiçi Taşımacılık

 

Elmas Group 1979 yılında

Başladığı yurt içi taşımacılık faaliyetlerini her yıl modernleşen araç parkı, Uzman ve deneyimli kadrosu ile geliştirerek sektörün lider kuruluşlarından biri konumuna gelmiştir.

 

 

 

 

 

  

İSTANBUL İZMİRE HİÇ BUKADAR YAKIN OLMAMIŞTI

 

Elmas Group 1986 yilinda basladigi parsiyel (ambar) yük tasimaciliginda da önemli asama kaydetmis ve bugün özellikle İstanbul – İzmir hattinda Ülkemizin ve İzmir'in sektöründe lider firmalarina JUST IN TIME ilkesi dogrultusunda hizmet vermektedir.

Elmas Group limanlar, Geçici depolama alanlari, Antrepolar, Serbest bölgeler, Hava limanlari, fabrika ve depolardan, yüke ve sehiriçi araç trafik yönetmeligine uygun araçlarla müsteri memnuniyeti ilkesi dogrultusunda muhtelif miktar ve tonajda sehiriçi tasimacilik hizmeti vermektedir.

Özellikle denizyolu ve demiryolu tasimaciliginda önemli bir destek unsuru olan Konteyner Tasimaciligi, üretim noktalarindan ihracat çikis sahalarina, ithalat giris sahalarindan bosaltma alanlarina (Gümrüklü Antrepolar, Gümrüksüz Depolar, Üretim ve diger stoklama alanlari) belirlenen standartlara uygun araçlarla yapilmaktadir.

Elmas Group, entegre lojistik hizmet halkalarindan biri olan konteyner tasimaciliginda organize yapisi ile bu konuda da müsterilerinin çözüm ortagidir.

L2 (C2) Yetki Belgeli Özmal araçlarımızla, Global Teminat kapsamında Türkiye'nin tüm Gümrükleri, Limanları ve Serbest Bölgeleri arasında, açık-kapalı, kamyon ve treylerlerimizle Global Teminatlı taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Global teminatlı araclarımızla verdigimiz hizmet yurtiçinde gümrüklü transit taşımalarda müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır.